Friedenskonzert 2022 ukrainisch

AGGREGATIONSKONZERT mit Pascal von Wroblewsky – „Die Soultemperierte Vier“

03. Septemper 2022 – Friedenskirche Grünau – Einlass 18h, Eintritt frei

чому? :

КОНЦЕРТ МИРУ у Friedenskirche Grünau 3 вересня 2022 року скасовано та буде перенесено на 1 вересня 2023 р.

Ця подія організована KunstHofKöpenick e.V. у співпраці з Тобіасом Унтербергом та євангельською парафією Бонсдорф-Грюнау.

«Жоден прогрес не є таким важким, як повернення до здорового глузду».
Бертольт Брехт

Нам нелегко, але після місяців роботи над трьома концепціями ми дійшли до того, що мусимо визнати, що наш КОНЦЕРТ МИРУ не може бути проведений у 2022 році. Для нас і нашого концерту шлях до розуміння означає не лише визнання невдачі, а і її прийняття. Головним чином це пов’язано з тим, що наша концепція складається в об’єднанні різних сторін на кожному КОНЦЕРТІ МИРУ, формуванні спільноти та організації концерту неможлива в умовах такої поточної та гарячої війни.

Ми чуємо і розуміємо голоси українських музикантів, які говорять нам:
«Слово «Мир» означає, що дві сторони воюють одна з одною, а потім потискають один одному руки. На жаль, ми не маємо спроможності, тому що зараз обома руками боремося за виживання. Наразі ми не маємо сил співпереживати і Росії. І Для спільного створення музики потрібне
співчуття».

Ми також чуємо і розуміємо голоси російських музикантів, які говорять нам:
«Ми категорично проти війни, тільки нам не можна її так називати. Якби ми взяли участь у вашому концерті, то ніколи б не змогли повернутися на батьківщину і – ми також розуміємо слова українських музикантів».

Водночас ми чуємо голоси навколо нас, які кажуть:
«Так, тоді візьміть когось на концерт, тих, хто візьме участь».

Дійсно, це б було можливо. — І все ж ми вважаємо, що щойно процитовані голоси треба сприймати серйозно.

Ми не хочемо концерту виправдання, ніякого КОНЦЕРТУ МИРУ. Ми все ще віримо в нашу оригінальну концепцію, просто час ще не настав. Ні ми не хочемо, щоб полум’я КОНЦЕРТУ МИРУ згасло, ми просто зрозуміли, що цього року не варто тримати їх надто близько до напруги, щоб не пошкодити нашу концепцію в довгостроковій перспективі. Знову відбудеться КОНЦЕРТ МИРУ. Тільки не цього року. Ми теж не можемо і не хочемо прикриватися цим концертом, ми дуже боролися за своє і навіть придумали іншу здійсненну ідею. Але навіть для цієї ідеї були б потрі  бні колеги та допомога ззовні, яку ми не могли активізувати.

Так, нам не вдалося. Але що це в порівнянні з тим, що 24 лютого все, що ми думали, що знали, зазнало краху!?

І: Ми не можемо і не повинні дозволяти собі організувати (організовувати) концерт над головами музикантів, які передали нам ці гіркі істини. Або, використовуючи аналогію:
– 1939 рік, Польські міста в руїнах, а в Парижі планують концерт за мир із музикантами з Польщі та Німеччини –

Чи це дійсно можливо? Сигнал необхідний? Що ми хочемо донести?

ХОЧЕМО ВСТАНОВИТИ ІНШИЙ ЗНАК!

Ми просимо всіх наших спонсорів і прихильників пожертвувати кошти, які вони так щедро надавали нам протягом останніх років, для проведення нашого досить дорогого концерту, цього року, наприклад: на допомогу Україні, лікарям без кордонів, допомогу біженцям, роботу з біженцями у Трептов-Копеніку чи для відбудови України. Те саме стосується наших численних приватних дрібних благодійників. Також ми відкликали всі заявки на державні кошти, які вже подавали цього року або більше не будуть подаватися.

І так. Тим не менш, ми зустрінемося 3 вересня о 18:00 у FRIEDENSKIRCHE. Але це буде лише зібрання з концертом. Ми організуємо концерт у меншому масштабі та здебільшого без сторонніх коштів, щоб усі наші гості, які чекали цього року з нетерпінням, які відклали відпустки чи навіть забронювали номер у Кепеніку, могли провести цей день разом, щороку це є основною подією нашого сезону. І це разом із усіма працьовитими помічниками з KunstHofKöpenick e.V., які завжди проводять чудовий день миру разом.

Увечері самого концерту для однієї чи кількох організацій, згаданих вище, буде встановлено варіанти пожертвувань. Ми також пояснюємо найкращий спосіб як це реалізувати. Вас, наші глядачі, ще раз просимо НЕ робити пожертв на рахунок нашої асоціації з поміткою КОНЦЕРТ МИРУ у 2022 році. Якщо ви все ще хочете підтримати асоціацію, ви звичайно можете це зробити, як завжди, з метою „пожертви“, але цього року не для КОНЦЕРТУ МИРУ. Ми просимо вас використати явні пожертви на КОНЦЕРТ МИРУ цього року інакше або самостійно надіслати їх місцевим організаціям допомоги у вечір концерту!

На наш, назвемо його AGGREGATION CONCERT, ми запросили «Паскаля фон Врублевського» з їхньою програмою «Душевна четвірка»

ВХІД ВІЛЬНИЙ!

Бах зустрічається з джазом. Прогулянка по канату між класикою та модерном. братимуть участь, Паскаль фон Вроблевський (голос), Міха Вінклер (tp, tb), Реймар Хеншке (p) і Тобіас Унтерберг (Vc)
– Вхід о 18.00, початок о 19.00 –

«Світу не загрожують злі люди,
але ті, хто це дозволяє“
Альберт Ейнштейн

Ми завжди повинні це знати і, можливо, тому добре, що ми все-таки побачимося 3 вересня!
Так, ми можемо сумніватися в собі, ми як суспільство, але також і кожна людина. Давайте виділимо для цього один вечір. Давайте залишатися на зв’язку, в обговоренні. Не залишаймося наодинці з нашими страхами, нашим гнівом. Але перш за все ми маємо практикувати співчуття та співпереживання.

Hier geht´s zur Veranstaltung: https://kunsthofkoepenick.eu/veranstaltungen/aggregationskonzert/

Friedenskonzert

Eine Retrospektive

 

Friedenskonzert aktuell

Sep 2022

Friedenskonzert 2022

03. September 2022 – „Kein Vormarsch ist so schwer wie der zurück zur Vernunft.“

Mehr erfahren …

Okt 2021

Friedenskonzert 2021

09. Oktober 2021 – Wir sind leider an einem Punkt angekommen, wo das Erinnern an weit zurückliegende Zeiten nicht mehr ausreicht.

Mehr erfahren …

Okt 2020

Friedenskonzert 2020

09. Oktober 2020 – In großen Krisen zeigt sich der fragile und kontingente Charakter einer gesellschaftlichen Struktur.

Mehr erfahren …

Sep 2019

Friedenskonzert 2019

01. September 2019 – Der Überfall auf Polen und damit auch der Beginn des 2. Weltkriegs jährte sich am 1. September 2019 zum 80. Mal.

Mehr erfahren …

Nov 2018

Friedenskonzert 2018

09. November 2018 – Das Ziel war ein Brückenschlag zwischen den Kulturen und Religionen an diesem historisch so wichtigen Datum. Die Reichspogromnacht jährte sich 2018 zum 80. Mal.

Mehr erfahren …